Ads 468x60px

czwartek, 22 grudnia 2011

Powrót do przeszłości

 5 czerwca, 2009:
Ten klip już był u Bartkosa na blogu, ale ja też go tu dam. Czemu? Byście zobaczyli, że przewidujemy przyszłość.Kawałek tragiczny. Ale bez wątpienia będzie hitem lata 2009. Łatwy do zapamiętania tekst, refren wwierca się w głowę znacznie bardziej niż ten w "W Aucie" (którego też nie lubię). Ale teraz ponarzekam. Będzie sytuacja podobna jak w przypadku wyżej wymienionego hiciku TPWC. Pseudointeligentni znawcy będą się zachwycać, mówić, że to pastisz na wysokim poziomie, zwłaszcza jak zrobi się do tego niby polewczy klip. A z drugiej strony są osoby, które po prostu lubią disco-polo i nic do nich nie mam w tym wypadku. Po prostu skoro to lubią, to niech słuchają. Ale kiedy zbierzemy do kupy obie te grupy i dodamy falę hejtingu jaka już się powoli zbiera, to można zauważyć, że będzie to na pewno głośny i puszczany do wyrzygania hit lata. Jędker (bo to jego kawałek) o tym wie i pewnie już zaciera ręce. Jestem pewien, że nie przejdzie to bez echa. Wydaje się wam, że to fajny, pomysłowy i oryginalny kawałek? Poczekajcie do lipca, wtedy już nie będziecie mogli już go słuchać, jak ja obecnie już nie słucham radia, bo boję się, że Lady Gaga i Kate Perry znów bezczelnie zgwałcą moje uszy.

Ale trzeba przyznać, że z jednym się myliłem - niewielu było "pseudointeligentnych znawców", o których wspomniałem. Właściwie to tylko Jędker, który próbował nam wmówić, że Moniopol jest to "inteligentny eurorap na wysokim poziomie" czy jakoś tak. No i jednak sam numer zaczął się robić popularny dopiero gdzieś w okolicach 2010 roku, bo wtedy powstał klip.

Tak czy siak. A nie mówiłem?

2 komentarze:

  1. Całe szczęscie, że nie Tv włączam tylko do oglądania meczy, a i w Internecie uchroniłam się od tego pseudo discopodobnego.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mój Boszsz, co za syf... Euro disco na wschodnioeuropejskim poziomie raczej...

    OdpowiedzUsuń

 
Blogger Templates