Ads 468x60px

niedziela, 30 marca 2014

Wypolerujcie mi koronę

Mawiają, że złośliwość wraz z ironią to broń dzierżona przez inteligentnych ludzi. Problem w tym, że niestety kompletnie nieskuteczna. Taka wyżej wspomniana ironia na przykład, jeżeli jest zastosowana poprawnie, zgodnie z ulotką znajdującą się w opakowaniu oraz po skonsultowaniu się tak z lekarzem jak i farmaceutą, jest niewykrywalna dla ludzi z zupką chińską chlupoczącą pod czaszką. Prawda?

Prawda. Ale nie w tym tkwi problem.

Jeszcze gorsi są tacy, którzy zgodzą się z tym co napisałem powyżej i przeprowadzą wraz ze znajomymi krucjatę przeciw tym szarym masom, przeciw temu pospólstwu niewartemu najmniej wyszukanego splunięcia.

Jak to dobrze, że ponad dziewięćdziesiąt procent naszego narodu to elita... Dzięki temu przeciętniacy i szaraki zostali wyrżnięci niemal do nogi. Pozostało nam się tylko pławić w litrach własnej spermy przelanej ku chwale ojczyzny, przelanej na wskutek tej perwersyjnej radości intelektualnego samozadowolenia. To taka Fontanna Zajebistości, główna atrakcja w twoim prywatnym Narodowym Parku Elit Intelektualnych. Znaczy się w twoim ogrodzie. Dostępna w każdym sklepie dla Elit. Śpieszcie się i postawcie sobie ją przed domem. Twój sąsiad już taką ma!

Jeżeli zakupisz nasz produkt w przeciągu 12 minut, przybiegając do naszego punktu sprzedaży z własnym fiutem w zębach, dostaniesz przy okazji monokl i Nutellę za pół ceny. Powtarzam, śpieszcie się. Taka okazja może się już więcej nie powtórzyć. Przynajmniej do jutra.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 
Blogger Templates